-californicaton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
thea j. cohen
administrator
marissa kelly
administrator
Latest topics
» Become our friend
Something in the night is dangerous. EmptyПон Яну 09, 2017 3:07 am by Thea J. Cohen.

» Промяна на лик
Something in the night is dangerous. EmptyНед Юни 14, 2015 4:53 pm by Paige

» sophia & alexander
Something in the night is dangerous. EmptyНед Май 10, 2015 9:20 pm by sophia.

»  i'm not going to give the first hug hun |Cohen sisters|
Something in the night is dangerous. EmptyСъб Май 09, 2015 3:02 pm by Thea J. Cohen.

» Cohen's house
Something in the night is dangerous. EmptyНед Май 03, 2015 1:37 pm by Nathan Cohen

» danger never looked so sweet
Something in the night is dangerous. EmptyСъб Май 02, 2015 3:23 pm by jaden.

» Starbucks
Something in the night is dangerous. EmptyВто Апр 28, 2015 7:57 pm by - alek.

» "I know what kind of crazy I am. But, this isn't that kind of crazy." | auburn & kyle
Something in the night is dangerous. EmptyПон Апр 27, 2015 12:33 pm by auburn g. maverick

» I fear the fire, burning below. It is gonna trick you, swallow you whole. Maybe you should go? Cause I can not control it. And it wants to kill you, it wants to tear you apart.
Something in the night is dangerous. EmptyНед Апр 26, 2015 6:02 pm by auburn g. maverick


Something in the night is dangerous.

2 posters

Go down

Something in the night is dangerous. Empty Something in the night is dangerous.

Писане by Eleanor C. Вто Апр 14, 2015 10:46 pm

Не знаеше какво става с нея. Искаше да избяга на място по-добро от това. Място, където нямаше да и се налага да се крие и да бяга от проблемите, от жестоките кошмари. Мразеше се. Мразеше се за това, че е толкова слаба. Мразеше се за това, че не можеше да наложи на себе си да се справи с всичко, което и се беше случило. Пречупено през нечий друг поглед вероятно изглеждаше жалко и недостойно. Прибягването до белите прахчета, които те издигаха на върха, защото ти сам не можеш да преодолееш дълбочината на ямата, в която си пропаднал, винаги беше жалко и недостойно. Тя самата се чувстваше по този начин. В моментите, които тялото и беше свободно от тази магия, от това моментно вълшебство, и тя сама трябваше да поема товара си, наистина осъзнаваше колко отблъскващо изглеждаше отстрани. Но нямаше връщане назад. Беше опитвала, беше се борила, но всеки път ставаше нещо. Ставаше нещо, което отново я пречупваше. Беше прекалено повредена, нямаше сили да се изправи, нямаше кой друг да и помогне.
 И отново идваше момента, в който трябваше да потърси помощ. Да потърси утеха в малките прашинки щастие. Да се почувства жива, изпълнена с живот, щастлива. Макар и за малко, макар и фалшиво. Живота и придобиваше един нов облик, цветен, безгрижен, прекрасен, а не мрачен и подтискащ. Не си направи труда да се гримира, просто облече бяла ефирна блуза, която обгръщаше тялото и като нежна прегръдка, въпреки че не бе по нея и тъмно сини дънки. 
 Небето беше в най-красивия си нюанс на синьото, а слънцето се подаваше срамежливо иззад  един бял пухкав облак. Лекият полъх игриво разрошваше косата и, но вместо това да я ободри, сякаш я напрягаше допълнително. Имаше неприятно чувство, стомахът я присвиваше, самоуверената грациозна походка беше заменена с препъване и отнесен поглед. Имаше непреодолимото чувство да изприпка обратно в хладния подслон на кампуса, но не го направи. Изпъна гръб, отърси се от черните мисли и закрачи все по самоуверено към крайната дестинация.
 За щастие вратата беше открехната. Надяваше да не я изненадат пак с лошата новина, че няма нова доставка. Тя прекрачи плахо прага на вратата. Вътре беше мрачно и прашно, сенките караха нижните черти на лицето и да изглеждат някак по-угрижени, по-плахи. Точно в този момент не изглеждаше като някой, който би бил на такова място, но уви беше там. Беше неестествено притихнало. Елинор направи още няколко крачки и срещна нечий поглед, беше и напълно непознат, не си спомняше да е виждала този мъж наоколо преди:
 - Къде е Рик? - гласът и беше притихнал, плах. Нещо не беше наред. Може би беше най-добре просто да си тръгне и никога повече да не се върне. Дори самата атмосфера беше напрегната. - Няма значение, ще дойда по-късно.
 Защо изобщо го каза? Самата тя не знаеше отговора на този въпрос, но нямаше време да размишлява точно в този момент. Просто трябваше да си тръгне, искаше, имаше нужда да се махне. Но отново беше прекалено късно. Отново се беше забъркала в някаква каша без дори да осъзнава какво се случва. Нейният лош късмет се беше превърнал в ежедневие. На вратата стояха двама мъже. Въоражени. В погледите им имаше нещо, което може би и се искаше да не види никога повече. Побиха я тръпки. Тя пристъпи назад, тихомълком, погледът и беше като на уплашена газела, а сърцето и биеше като на малко беззащитно врабче, което усещаше смъртна заплаха. Тя обърна красиво изрисуваните си ириси в небесен цвят към човека, на когото беше попаднала първоначално. Един объркан и уплашен поглед, изгубен, молещ, търсещ помощ и закрила от напълно непознат човек, който може би беше по-опасен и от горилите, които препречваха пътят им.
Eleanor C.
Eleanor C.
student
student

Posts : 11
Points : 59

Върнете се в началото Go down

Something in the night is dangerous. Empty Re: Something in the night is dangerous.

Писане by jaden. Вто Апр 14, 2015 11:28 pm

Скръстил ръце пред гърдите си, се бях облегнал на мръсната стена в пустия склад, наблюдавайки двете горили, които се оглеждаха за мен. Бяха част от наркодилърната организация, с която рядко си имах вземане даване, но тъй като този, който ги водеше, имаше глава на раменете си и знаеше как да я използва, за разлика от останалите, то понякога разменях информация с него. Исканата в замяна цена беше солена и всеки път ме дразнеше, но какво да се прави. Ако жалкия мафиот нямаше своето предназначение в работата ми, досега отдавна щях да съм му прерязал гърлото, пък последиците от това да вървят по дяволите.
Огромната врата на запустелия склад беше открехната и когато видях през нея да навлиза малка, слаба и фина фигура, веждите ми се стрелнаха нагоре. Първоначалната ми изненада се превърна в лека развеселеност - беше сякаш гледам как мишка попада неочаквано в капана със сиренцето и се опитва да се измъкне, колкото и безнадеждна да беше ситуацията.
Не помръднах от мястото си, въпреки недвусмисленото кръжене на двамата мъже около нея, които я дебнеха, без съмнение готови да й се нахвърлят всеки момент като изгладнели лъвове на прясно месо. И дефакто тя беше наистина в капан, очевидно осъзнавайки го, след като започна да отстъпва назад, думите й очевидно оставайки незабелязани, въпреки че отекнаха ясно в огромното помещение. Хм .. това щеше да е скучно. Знаех какво предстоеше да й се случи и честно казано нямаше никак да се поинтересувам от ставащото, но грозната картина, на път да се разрази пред очите ми, щеше съвсем да ми развали настроението. А ако това се случеше, нямаше да имам търпението да изтрая досадния им шеф, така че да получа желаното от него. По дяволите.
Наблюдавайки русата, не ме учуди това, че изражението й бързо премина в уплашено. Изненада ме това, че в следващия момент се обърна, погледа й впивайки се в моя - безпогрешен признак, че ме беше видяла. Как, по дяволите, беше успяла да ме различи в сенките? Дори двете "гениални" горили пред нея не бяха успели да ме разкрият, въпреки трескавото им оглеждане в търсене на мен, продължило повече от час. А ето, че тя ме забеляза, при това само за няколко минути .. Малката имаше остро чувство за ориентация, признавах й го. И докато очите й ме гледаха, търсейки помощ, умолявайки и надявайки се да я получи от мен, то аз не помръдвах. Не бях от тези, които предлагаха помощ на другите. Не бях от тези, които изобщо изпитваха нещо, нито пък се трогваха от най-малкото нещо. Не бях от тези, които хабяха усилията си, въпреки ясното съзнание, че нямаше да получат нищо в замяна. Нее, аз бях егоистично копеле.
И въпреки това го направих.
Запратих две остриета по тях, като мятането беше дотолкова точно, че дръжките на остриетата да се забият отзад в тила им, пращайки ги в безсъзнание, сякаш бяха ударени с дръжката на пистолет там. Телата им се свлякоха в несвяст на земята, като доста ми се искаше да ги бях убил, но знаех, че не можех. Не и все още.
-Попаднала си на неподходящото място в неподходящото време, малката.
Гласът ми беше студен, докато все така не помръдвах от мястото си. Накрая, след дълъг момент тишина, пристъпих бавно и заплашително към нея. Как смееше да изниква така, позволявайки си да застрашава сключването на сделката ми? Мръщейки се, нарочно наруших личното й пространство, надвесвайки се заплашително на сантиметри над нея. Ръката ми повдигна брадичката й леко нагоре, така че да огледам лицето й, а когато успях рязко да видя очите й, изражението ми премина от недоволно в ядосано - само един поглед ми беше достатъчен, за да разбера какво търсеше тук. Тази групировка предлагаше наркотици и не беше трудно да се види, че тя беше дошла именно за да си ги набави. Пуснах я рязко и отстъпих назад от нея, някак с неприкрита антипатия
-Съветвам те да се възползваш от шанса да се махнеш оттук колкото се може по-скоро. Не понасям зависими.
И побързах да я подмина, без дори да я погледна повече. Дори информацията ми можеше да почака в сравнение с това да стана свидетел как някой купува или взема наркотици - имах конкретна омраза към цялото това нещо и всичко, свързано с дрогата. Лоши спомени, ако щете го наречете. Крачейки надолу от пустия склад, се запътих към мястото, където бях паркирал мотора си недалеч от него.
jaden.
jaden.
criminal
criminal

Posts : 152
Points : 780

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите